31 lipca 2013

Ultra Top, Top Shine nowości od SILCARENabłyszczające preparaty do zastosowania jako wierzchnia warstwa na tipsy i na naturalne paznokcie. Pozostawiają idealnie gładką i lśniącą powierzchnię paznokcia. Nie zawierają szkodliwych składników: formaldehyde, toluene, dibutyl phthalate. Opakowanie posiada specjalnie wyprofilowany pędzelek, który zrobiony jest z wysokiej jakości włosia nylonowego w technologii TYNEX® amerykańskiej firmy DuPont.

*** ULTRA TOP

Nabłyszczający preparat do zastosowania jako wierzchnia warstwa na tipsy i na naturalne paznokcie. Ultra Top posiada fioletową barwę i pozostawia na paznokciu idealnie gładką i lśniącą powierzchnię. Świeci intensywniej pod wpływem światła UV. Nie zawiera szkodliwych składników: formaldehyde, toluene, dibutyl phthalate. Opakowanie posiada specjalnie wyprofilowany pędzelek, który zrobiony jest z wysokiej jakości włosia nylonowego w technologii TYNEX® amerykańskiej firmy DuPont. Dzięki swojemu unikalnemu płaskiemu kształtowi pędzelek ułatwia rozprowadzanie preparatu na płytce paznokcia i skraca czas aplikacji.

Cechy:
- nabłyszcza
- fioletowy kolor
- intensywniej świeci pod wpływem światła UV
- pozostawia idealnie gładką i lśniącą powierzchnię
- nie zawiera szkodliwych składników
- posiada wyprofilowany pędzelek
- łatwość i precyzja aplikacji

*** TOP SHINE

Nabłyszczający preparat do zastosowania jako wierzchnia warstwa na tipsy i na naturalne paznokcie. Lekko fioletowy kolor nie wpływa na płytkę, pozostawia idealnie gładką i lśniącą powierzchnię paznokcia. Świeci pod wpływem światła UV. Nie zawiera szkodliwych składników: formaldehyde, toluene, dibutyl phthalate. Opakowanie posiada specjalnie wyprofilowany pędzelek, który zrobiony jest z wysokiej jakości włosia nylonowego w technologii TYNEX® amerykańskiej firmy DuPont. Dzięki swojemu unikalnemu płaskiemu kształtowi pędzelek ułatwia rozprowadzanie preparatu na płytce paznokcia i skraca czas aplikacji. Top Shine może być stosowany jako lakier podkładowy pod ciemne kolory.

Cechy:
- nabłyszcza
- lekko fioletowy kolor
- świeci pod wpływem światła UV
- pozostawia idealnie gładką i lśniącą powierzchnię
- nie zawiera szkodliwych składników
- posiada wyprofilowany pędzelek
- łatwość i precyzja aplikacji
- nadaje się jako lakier podkładowy


MYŚLICIE ŻE BĘDZIE DOBRY? ;)

2 komentarze:

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz..
Jest to dla mnie inspiracja do dalszego działania i rozwijania bloga :)
Jeżeli moja strona się wam podoba zapraszam do obserwacji :)