18 maja 2013

Cytrynowa kreska

Ten makijaż to kwintesencja wiosennego luzu, lekkości i słońca!
Cytrynowa kreska na oku najlepiej sprawdzi się u brunetek, ale blondynki także nie powinny bać się kolorów! Nie martw się, że nigdzie nie możesz znaleźć kolorowego eyelinera - specjalny pędzelek o ukośnym kształcie do cieni załatwi sprawę!
:)
Cytrynowa kreska - W tym makijażu główną rolę gra kreska. Dlatego na całą powiekę nałóż tylko beżowy cień. Następnie narysuj cienką linię czarnym eyelinerem tuż nad rzęsami. Ponad nią narysuj żółtą kreskę (linerem lub mokrym cieniem). Na koniec wytuszuj rzęsy.

Błyszczące usta - Do kolorowej kreski dobierz soczysty, ale jasny kolor ust. Postaw na megabłyszczący błyszczyk. Pociągnij nim usta, nakładając dwie warstwy kosmetyku. Na sam koniec nałóż kroplę błyszczyku na środek ust i delikatnie ponad górną wargą.

Barwne dopełnienie - Wyraziste, nasycone kolory lakierów do paznokci to idealny dodatek do makijażu i stroju. Znudził Ci się jeden kolor? Pomaluj paznokcie na kilka odcieni. Może być każdy w innym kolorze albo np. w kolorowe paski. Wybór należy do Ciebie! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz..
Jest to dla mnie inspiracja do dalszego działania i rozwijania bloga :)
Jeżeli moja strona się wam podoba zapraszam do obserwacji :)